8000بات
  • ۷,۳۶۳,۲۰۰ تومان

5000بات
  • ۴,۶۴۱,۰۰۰ تومان

3000بات
  • ۲,۸۰۸,۰۰۰ تومان

2000بات
  • ۱,۹۰۳,۲۰۰ تومان

4000لیر
  • ۱۵,۰۰۰,۰۰۰ تومان

2000لیر
  • ۷,۵۰۰,۰۰۰ تومان

1000لیر
  • ۳,۷۵۰,۰۰۰ تومان

500لیر
  • ۱,۸۷۵,۰۰۰ تومان

تبلیغات کلیکی در گوگل چیست؟

 

تبلیغات کلیکی در گوگل، دوست دارید جز رتبه های برتر گوگل باشید. آیا دوست دارید با هزینه ای مناسب کسب و کار و خدمات خود را به افراد معرفی کنید و کاربرانی که محصولات و خدمات شما را احتیاج دارند به شما مراجعه کنند. هزینه های تبلیغات در گوگل بر اساس انجام اعمالی همچون کلیک بر روی تبلیغات سایت، برقراری تماس، خرید و استفاده از صفحات خرید و … محاسبه می شود.

تبلیغات کلیک در گوگل یا گوگل ادوردز همان شبکه آنلاین گوگل می باشد که به افراد اجازه می دهد تا کسب و کار خود را تبلیغ کنند و با دیگر صاحبان کسب و کار و رقبای خود رقابت کنند و به گونه ای یک شبکه تجاری رقابتی ایجاد می شود.

امروزه تبلیغات کلیک در گوگل ادوردز طرفداران بسیاری پیدا کرده است در ادامه در مورد تبلیغات کلیک در گوگل و صفر تا صد آن برای شما می گوییم.

حال شاید بگویید گوگل ادوردز چیست؟ گوگل ادوردز (google adwords)که بیشتر برای تبلیغات کلیک در گوگل می باشد یکی از ابزار ها پر کاربرد فعالیت دیجیتال مارکتینگ می باشد که می توان با قاطعیت گفت یکی از بهترین ابزار تبلیغات در گوگل و فضای های مجازی می باشد که تا به امروز ابزاری نتوانسته جای آن را بگیرد.

google adwords  و تبلیغات کلیک در گوگل

google adwords  سیستم تبلیغاتی و پیشرفته گوگل است که در این سیستم تبلیغاتی کاربران و صاحبان کسب و کار برای کلمه مخصوصی مبلغی پرداخت می کنند تا سایت یا وب سایت آنها برای آن کلمه کلیدی در نتایج نخست گوگل به عنوان یک تبلیغ قابل کلیک در سایت نمایش داده شود.

گوگل نیز از هر کلیکی که بر روی لینک های تبلیغات انجام گیرد درآمد کسب می کند و از وجه پرداختی که شما پرداخت کرده اید آن را کم می‌کند.

تبلیغات کلیک در گوگل نمایش خوبی برای سایت دارند و تبلیغات کلیکی در گوگل را می توان با علامت AD  در ابتدای سایت ها که نمایش داده می شود شناخت.

آیا تبلیغات کلیک در گوگل مناسب و با صرفه می باشد؟

این اولین سوال هر فردی که دارای کسب و کار و یا خدماتی است می باشد. و آیین افراد می گویند آیا هزینه برای تبلیغات کلیک در گوگل با صرفه می باشد و آیا برای بازدید از سایت ما تاثیر گذار و موثر می باشد. جواب این سوال آری می باشد زیرا این تبلیغات علاوه بر هزینه مناسبی دارند از طریق کلیک ها بر روی کلمات کلیدی شما برای شما درآمد زایی نیز می کند.

همچنین نباید عوامل مهمی همچون اهمیت کلمه کلیدی و ارتباط بین کلمات کلیدی را فراموش کرد. این عوامل تاثیر زیادی در تبلیغات کلیک در گوگل دارند و اگر تبلیغات کلیک در گوگل برای شما تاثیر زیادی نداشت بی شک مشکلی در موارد بالا همچون کلمات کلیدی و … وجود دارد.

تبلیغات کلیک در گوگل یک سیستم خارق العاده و یک پلتفرم عالی برای افزایش بازدید کاربران به سایت شما می باشد. تبلیغات کلیک در گوگل با قرار دادن لینک های تبلیغاتی افراد در صفحه نخست گوگل باعث افزایش بازدید سایت ها می شود.

تبلیغات کلیک در گوگل ممکن است برای خدمات و سایت شما مناسب باشد و ممکن است مناسب نباشد. تحقیقات به عمل آورده نشان می دهد که زمانی که شما صاحب یک سایت تجاری و یا کسب و کار باشید تبلیغات کلیک در گوگل برای شما پاسخگو و مناسب می باشد و می تواند به کسب و کار و تجارت شما کمک بزرگی کند و شما را در راستای پیشرفت همراهی کند. البته در تبلیغات کلیک یک شرط بزرگ و مهم وجود دارد و آن این است که نباید سرمایه و وقت خود را برای کلمات کلیدی بی ارتباط و نامناسب هدر دهید همچنین کلمه کلیدی و یا متن تبلیغاتی شما باید افراد را تشویق به کلیک بر روی کلمه کلیدی کند.

مزایا و خوبی های تبلیغات کلیکی در گوگل چیست؟

با توجه به اینکه امروزه افراد زیادی از سراسر اینا از فضای مجازی و گوگل استفاده می کنند تبلیغات کلیک در گوگل آگهی شما را در هر نقطه ای از جهان نمایش می دهد و همین باعث گسترش کسب و کار شما می شود و همین یکی از مزایای بزرگ اینگونه تبلیغات است.

مثلا اگر کاربرانی که در ایران زندگی می کنند کلمه ی آهنگ و یا هر چیز دیگر را جست و جو نمایند تبلیغ شما برای آنها نمایش داده می شود و زمانی که بر روی تبلیغات شما نیز کلیک کنند و وارد سایت و یا وب سایت شما شوند مقدار بسیار کمی از حساب شما کسر و کم می شود.

پس میتوان در کنار تبلیغات جهانی، هزینه کم این تبلیغات را به مزایا و برتری های تبلیغات کلیک در گوگل افزود.

شما می توانید برای بهره مندی از تبلیغات کلیکی گوگل و مشاوره برای اجرای تبلیغات کلیک در گوگل به سایت ما مراجعه فرمایید و ما خشنود می شویم شما را در این راه همیاری نماییم.

تعرفه تبلیغات کلیکی در گوگل چگونه است؟

در تبلیغات کلیکی گوگل عوامل بسیاری بر روی هزینه ها و تعرفه های گوگل تاثیر می گذارند. از جمله می توان به میزان اهمیت کلمه کلیدی و میزان رقابت آن کلمه، میزان رقبا و افرادی که برای آن کلمه کلیدی تبلیغ نموده اند، میزان ارتباط و جدیت کلمه کلیدی با سئو سایت شما، میزان هزینه ای که افراد برای هر کلیک بر روی تبلیغات به گوگل پرداخت می کنند و میزان جست و جو شدن آن کلمه کلیدی و محبوبیت آن کلمه اشاره کرد.

این عوامل در تعرفه های گوگل بسیار تاثیر گذار می باشند و همچنین شما می توانید با رعایت این نکات تبلیغات بهتری ارائه دهید.

با توجه به اینکه ما تعرفه تبلیغات کلیک در گوگل را از شرکت گوگل دریافت کرده ایم می توانیم تبلیغات شما را با تکنیک های به روز و جدید به بهترین شکل و با قیمتی استثنایی انجام دهیم و شما را جز سایت برتر در گوگل قرار دهیم و میزان اینکه بودجه تبلیغاتی شما چه میزان باشد نیز در تبلیغات کلیک در گوگل آنچنان مهم نمی باشد. ما با تجربه بسیار زیادی که در تبلیغات کلیک در گوگل داریم سعی می کنیم که کاربران خود را به بهترین شکل راهنمایی کنیم و آنها را در این راه یاری نماییم.