مطمئنا تا به حال شرکت های زیادی را دیده اید که چرخ بزینسشان خوب می چرخد. یکی از دلایل موفقیت یک شرکت دیده شدن آن می باشد اما چه طور بیشتر دیده بشویم و مشتری را جذب کنیم. شما با داشتن یک سایت شرکتی حرفه ای می توانید بیزینستان را متحول کنید و فروش خودتان رو میلیونی افزایش بدهید. مطمئنا طراحی سایت های شرکتی زیادی را هم دیده اید، که در صفحه اول گوگل به چشم می خورند و استقبال زیادی را از طرف مردم دریافت کرده اند، غصه نخورید شما هم می توانید جزو بهترین ها باشید. ما شما را تا قله فروش همراهی میکنیم.

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

ویژگی های طراحی سایت شرکتی

طراحی سایت شرکتی در وهله اول باید چشم مشتری را با یک دیزاین حرفه ای جذب کند، که می تواند شامل رنگ های جذب کننده با استفاده از روانشناسی بازاریابی برای جذب بیشتر و یا حتی گالری عکس، با وضوح بالا باشد، تا بتواند به نیازهای مشتریتان سریعا پاسخ بدهد. برای مثال بتوانند به راحتی مطالب مورد نظر خودشان را پیدا کنند و یا مطالب، اطلاعات کافی را به بیننده برساند و در کمترین زمان راهنماییشان کند. از دیگر خدمات مهم این است که سرعت سایت باید بالا باشد تا مشتری از خرید منصرف نشود و به راحتی از خدمات سایتتان بهره مند شود. اما فقط همین نیست چیزی که خیلی مهم است این است که کل سایت به محتویات داخلی آن خلاصه نمی شود نکته مهم دیگر این است، چگونه مشتری ها را با شما آشنا کنیم و باعث شویم که لینک شما را کلیک کنند.

امکانات مهم در طراحی سایت شرکتی

در طراحی سایت شرکتی، باید ویژگی ها و امکانات خاصی را در نظر گرفت. همچنین رعایت اصول طراحی ارتباط دهنده کاربر و استانداردهای گرافیکی در طراحی سایت شرکتی بسیار اهمیت دارد. در واقع می توان گفت، امکانات و بخش بندی های مختلف وب سایت، می بایست در چیدمانی اصولی و با طرح و رنگی که باعث لذت بردن کاربران می شود، پیاده سازی شود، از دیگر امکانات :

 • طراحی ریسپانسیو
 • امنیت بالا
 • بهینه سازی سئو
 • پنل مدیریت راحت و ساده
 • پشتیبانی 24 ساعته
 • سرعت بالا
 • قالب اشتراکی

 آیا طراحی سایت شرکتی به صرفه است؟

 آیا طراحی سایت شرکتی به صرفه است؟

شاید سوال شده باشد که چگونه سایتی طراحی کنم که برایم به صرفه تمام شود، مجموعه ما نه تنها قیمتی کاملا مناسب را به شما پیشنهاد می کند، بلکه تمامی خدمات را به صورت تکمیلی ارائه می دهد. ما ادعا نداریم که بهترین هستیم، اما همکاران متخصص ما با وجدان بالا و تلاش شبانه روزی تمامی خدمات را با بهترین قیمت ها به شما ارائه می دهند.

سایت خود را به سلیقه خودتان طراحی می کنیم

بله این ویژگی را مجموعه ما در اختیارتان می گذارد، که با انتخاب قالب های حرفه ای که ما به شما پیشنهاد می کنیم و یا حتی طرح مورد نظرخودتان سایتتان را پایه گذاری کنید و حرفه ای با ما جلو بروید. برای مشاوره در مورد انواع قالب ها تماس بگیرید و از نظر متخصصان و کارشناسان ما استفاده کنید.

 فرق آی آر سئو لند با دیگر مجموعه های طراحی سایت

 فرق آی آر سئو لند با دیگر مجموعه های طراحی سایت

خیالتان راحت باشد، پشتیبانی 24 ساعته مجموعه ما شما را در هر زمان در این زمینه راهنمایی می کند، چرا که هر لحظه که ممکن است سایت شما از دسترس خارج شود و یا حتی مشکلاتی داشته باشد کارشناسان ما  مشکلات را کاملا حل می کنند و سایت شما را از خطر هزینه های جانبی بالا نجات می دهند.

چرا طراحی سایت شرکتی شما به سئو کار های حرفه ای احتیاج دارد؟

چرا همه جا حرف از سئو در میان است سئو همان بهینه سازی سایت است که برای گوگل بسیار مهم است و نیاز به متخصصان و کارشناسان خبره دارد اما سئو مگر چه می کند؟

 • افزایش سرچ گوگل : افراد بیشتری وارد سایت شما می شوند و به بهبود رتبه شما در گوگل بسیار کمک می کنند.
 • تسهیل برای کاربران : در این حالت کاربران راحت تر از فضای سایت شما استفاده می کنند که این یک اصل مهم است.
 • تقویت مارکتینگ : سئو کار های حرفه ای فضا را برای شما به شکلی فراهم می کنند که سایت شما پیشرفت زیادی داشته باشد.
 • ارتباط سایت با فضاهای مجازی دیگر : سایت فقط محدود به گوگل نباید باشد، سایت باید در فضاهای مجازی دیگر هم شناخته شده باشد که این عمل را ما با سئوی حرفه ای به ثمر می رسانیم.