دیگر خود به چشم دیده اید که سایت های فروشگاهی با فروش های رقم بالا بیزینس خود را به اوج رسانده اند اما آیا شما هم می توانید با این برند ها رقابت کنید؟ هیچ چیز غیر ممکن نیست، فروش کالا ترفند هایی دارد که می تواند عجیب ساختار فروش شما را تغییر دهد، شما با یک طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای می توانید برند خود را مشهور و موفقیت فروش خود را به عینه تجربه کنید.

چه طور یک طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای باعث افزایش فروش می شود؟

 چه طور یک طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای باعث افزایش فروش می شود؟

یک سایت فروشگاهی موفق علاوه بر طراحی و دیزاین جذب کننده باید از اصول طراحی سایت هم استفاده کند. برای مثال اینکه مشتری شما با سه کلیک خرید می کند. این ویژگی باعث تسهیل در خرید کاربر و لذت بردن از خرید می شود. طراحی سایت فروشگاهی حرفه ای باید تمامی ابزار های مدیریتی را دارا باشد. سرعت بالای سایت در نمایش مطالب، استفاده از رنگ های مخصوص که در بازاریابی دارای جذب بالا است. همه این ها با  طراحی سایت حرفه ای و ترفند های تخصصی که به کار برده می شود، می تواند فروش شما را چندین برابر کند.

امکانات یک طراحی سایت فروشگاهی کامل در طراحی سایت آی آر سئو لند

می توانید تمامی امکانات یک سایت کامل را در مجموعه ما دریافت کنید، یک سری از امکانات را می توانید در زیر مشاهده کنید.

دسته بندی محصولات

این که طراحی سایت فروشگاهی شما دارای نظم باشد، باعث تسهیل در خرید مشتریان می شود.

قابلیت اتصال به درگاه بانکی

قابلیت اتصال به درگاه بانکی

از مهم ترین ویژگی هایی که سایت های معتبر اینترنتی دارا می باشند. که هر گونه مشکل در آن، فروش را مختل می کند و نیاز اصلی یک فروشگاه می باشد قابلیت اتصال به درگاه بانکی می باشد.

اطلاع از خرید به صورت ایمیل

بعد از هرخرید تمامی اطلاعات خرید برای شما ارسال می شود.

طراحی سایت فروشگاهی ریسپانسیو

با توجه به آمارها و همان طور ک خودتان می دانید در حال حاضر مشتریان اکثرا با استفاده از تلفن همراه کالای مورد نظر خود را سرچ می کنند. مطمئنا تا به حال سایت هایی را دیده اید که در گوشی همراه کاملا بی نظم شده اند و از قالب اصلی خود خارج شده اند، با طراحی ریسپانسیو سایت فروشگاهی شما در تمامی دستگاه ها کاملا قابل خواندن و با همان جذابیت در صفحه مانیتور شما است.

طراحی قالب اختصاصی یا استفاده از قالب های حرفه ای آماده

بله این امتیاز در شرکت ما کاملا فعال است شما می توانید  طرح های مورد نظر خودتان را بعد از ایده پردازی به مشاورین ما نشان دهید و مشاوران ما با استفاده از تخصصشان شما را راهنمایی می کنند. ممکن است که طرح شما، به سایت از نظر مارکتینگ آسیب بزند که البته با متخصصان ما و مشورت آنها می توانید ایرادات کار خود را برطرف و یا از چندین هزار قالب آماده شرکت ما استفاده کنید، و در حالات بعدی در صورت صلاح دید کارشناسان طراحی مورد نظر شما را ذر سایت بارگذاری می کنیم.

از دیگر امکانات طراحی سایت فروشگاهی

  • امکان فیلتر کردن محصولات بر اساس ویژگی های دلخواه
  • روش های خرید و ارسال
  • مدیریت حساب های بانکی
  • لیست علاقه مندی ها
  • کیف پول الکترونیکی امن در طراحی سایت فروشگاهی
  • مدیریت سفارش ها و پرداخت ها
  • قابلیت ایجاد فاکتور
  • مدیریت راحت تر کالاها با سستم انبار داری
  • امکان ایجاد کد تخفیف
  • امکان درج قیمت متفاوت برای نوع خاصی از مشتریان

سئو طراحی سایت فروشگاهی شما چگونه باعث رشد ناگهانی فروش می شود؟

سئو طراحی سایت فروشگاهی شما چگونه باعث رشد ناگهانی فروش می شود؟

چه چیزی باعث می شود که شما هر روز بیشتر بین کاربران شناخته شوید؟ سئو که همان بهینه سازی سایت هست، تاثیری بسزایی در نرخ فروش شما می گذارد. کارشناسان و متخصصان مجرب irseoland سئو را به شیوه ای حرفه ای برای شما پیاده سازی می کنند.

دلیل اصلی اینکه وقتی کلمه ای را سرچ می کنید، در صفحه اول گوگل قرار دارد همان به کار گرفتن سئو در سایت است.

 ما از خطر های احتمالی سایت فروشگاهیتان جلوگیری می کنیم؟

طراحی سایت فروشگاهی نسبت به سایر سایت ها نیاز به امنیت بیشتری دارد چرا که اگر سایت شما لحظه ای غیر قابل دسترس شود، کارشناسان ما آن را پیگیری و مشکل را حل می کنند که این نشانه اعتبار سئو لند نسبت به سایر سایت ها می باشد چرا که متخصصان حرفه ای ما سایت شما را با دقت بالایی مدیریت می کنند. شرکت ما با پشتیبانی 24 ساعته هر نوع مشکلی در سایت را نیز حل می کند.