با استفاده از سئو و بهینه سازی سایت، شما می توانید بازدهی سایتتان را به طرز چشمگیری بالا ببرید. از آنجایی که رقیبان در حیطه سئو زیاد شده اند، عمل سئو سایت بسیار دشوار تر از پیش شده است. که تنها با استفاده از مشاوره سئو حرفه ای می توانید کسب و کارتان را موفق بسازید.

ویژگی های مشاوره سئو حرفه ای

 

ویژگی های مشاوره سئو

سئو کار حرفه ای اول از همه باید تجربه بالای کاری داشته باشد. چرا که تمامی ترفند های سئویی را نمی توان یاد گرفت و برخی از آنها باید آزموده شده باشند. سئو کاران حرفه ای آی آر سئو لند با تجربه و دانش چندین ساله سایت شما را از خطر های احتمالی موجود نجات می دهند و حتی باعث پیشرفت به مرور سایتتان می شوند.

اگر فکر می کنید سئو بدین معنا است، که تنها در چند روز سایتتان در صفحه اول موتور های جست و جو قرار می گیرد، کاملا اشتباه می کنید بلکه برعکس هر چه سایت شما کم کم بالا بیاید، خطر سقوط آن کم تر می شود. فعالیت هایی که یک مشاوره سئو  باید انجام دهد بسیار زیاد است. او باید در تمامی قسمت های سایت شما فعالیت داشته باشد سئو کار وظیفه فیلتر سایت را نسبت به استاندارد های موتور های جست و جو دارد.

خدمات مشاوره سئو وبسایت

 

خدمات مشاوره سئو وبسایت

کارشناسان و متخصصان سئو کار ما با آنالیز سایت های رقبای دیگر و شناسایی کلمات کلیدی ترافیک ساز محتوای سایتتان، باعث پیشرفت سئو سایت می شوند.

لینک دهی صحیح سایت که البته لینک دادن را همه افراد عادی نیز بلد هستند. اما اینکه چه زمانی و به کدام سایت های داخلی لینک داده شود. خود جزو پروسه های سئو کاران محسوب می شود تولید محتوای که ما برای شما د رنظر می گیریم یک محتوای با کیفیت و با عناوین جذاب و پرمخاطب است .

آپدیت خدمات و محتواها با یک برنامه ریزی دقیق و منظم بررسی و تنظیم کد ها و هرگونه اشتباه  درکد های html  و css از لحاظ سئویی توسط مشاوره سئو و متخصص انجام می شود.

سرعت سایت از دیگر عواملی است که باعث می شود سایت شما نزد دیگران محبوب تر باشد. چرا که افرادی که وارد سایت می شوند نمی توانند منتظر بمانند تا سایت شما به علت مشکلاتی که دارد، دیر بارگذاری شود و این باعث از دست رفتن مشتریان و یا حتی بازدید کنندگان زیادی می شود .

ایجاد و اصلاح فایل رباتس، سایت مپ و ریدایرکت ها از دیگر خدمات سایت ما می باشد.تهیه رپورتاژ آگهی ماندگار برای برند شما مطابق با سلیقه شما و انتشار در سایت های مناسب از دید کارشناسان ما.

خرید بک لینک های با ارزش و افزایش آن ها در دوره های زمانی نسبتا طولانی و منظم. حذف پیوندهای نامناسب و جلوگیری از زیان بک لینک های مخرب و همچنین لینک سازی در شبکه های اجتماعی از دیگر خدمات مشاوره سئو آی آر سئو لند می باشد.

طراحی ریسپانسیو

 

طراحی ریسپانسیو و یا همان واکنشگرای سایت شما شاید سوال شود طراحی ریسپانسیو چیست ؟ از انجا که به تازگی اکثر بازدید کننده های سایت ها از طریق گوشی همراه وارد می شوند سایت شما باید کیفیت نظم و چینش مناسبی را در تلفن همراه داشته باشد تا با طراحی با کیفیت و واکنشگرا مشتریان شما را از دست ندهیم .

جمع بندی خدمات مشاوره سئو  وب سایت

جمع بندی خدمات مشاوره سئو  وب سایت

طراحی پورتال

طراحی نرم افزار و اپلیکیشن

دیجیتال مارکتنیگ و اصول بازاریابی

طراحی سایت

برنامه نویسی و توسعه وب

تولید محتوا